Autopujcovna-praha

V dnešní době nabídka půjčoven aut je opravdu velíce široká a často si zákazník neví rady, u které půjčovny vozidel se má zastavit. Autopůjčovny v Praze a jiných městech se od sebe liší podle nabídky vozů, poplatků (včetně skrytých), služeb dodání vozu, celkového pojištění a několika dalších kriterií. Přesto to nejdůležitější pro správné rozlišení mezi nimi je přístup k zákazníkovi.

Naše půjčovna vozidel je na trhu již více téměř 10 let a proto my víme, co naší zákaznici chtějí a jaké mají požadavky. Kromě toho autopůjčovna ASAP Rent car, s.r.o.  je výjimečná tím, že půjčit si auto můžete třeba v Praze a vrátit na kterémkoliv místě v ČR! Více zjistíte, když se podíváte na Jednosměrný pronájem. Náš věrnostní  program Vám přináší ještě řádu výhod a slev navíc. Vůz můžeme přistavit v Praze ke krátkodobému pronájmu a kdekoliv v České republice k dlouhodobému pronájmu. Půjčujeme jak osobní, tak i užitkové vozy a díky velkému množství spokojených zákazníků řadíme se mezi nejlevnější půjčovny vozidel svého druhu v republice.

Pro ty nejvybíravější naše autopůjčovna Praha má nabídku pronájmu vozů s řidičem. Můžete si využít tuto nabídku k následujícím účelům: vyhlídkové jízdy, manažerské služby, okružní jízdy anebo přepravní služby.

Základní cena pronájmu vozidla zahrnuje jak zákonné pojištění (v případě poškození jiného auta), tak i havarijní pojištění s omezenou spoluúčastí. Více o havarijním pojištění dozvíte se v sekci Často kladené otázky.

Jak si u nás půjčit auto? Tady je snadný postup:

Prohledněte si nabídku automobilů celkem v 8 jazykových mutacích na naších webových stránkách, poté spojte se s námi telefonicky, prostřednictvím emailu anebo komfortně objednejte vozidlo prostřednictvím online rezervačního formuláře.

Vozy přistavujeme i na  letiště Praha Ruzyně (Václava Havla), kde si můžete převzít vozidlo kdykoliv nebo si jej nechat přistavit do hotelu, kde budete bydlet.

Půjčovna vozidel nabízí celou radu akčních nabídek a proto doporučujeme sledovat aktuální nabídky a slevové akce.

Těšíme se na Vaši návštěvu a přejeme hodně zdaru na cestách!